Men du klarade det med den äran minsann. Nästa vecka är det gult va? Då hakar jag på! :)Kramar
:) Skoj! Imorgon kör vi på gult!// Sandra
"Mor, mor, jag fryser så, jag vill ha mitt röda hårband på"Väldigt fint! :-)
Åh, vad vackert. Fint med det röda till det blonda håret och den söta flätan. :) Jag gillar kragen du visade nedan också. Tröjan blev superfin!
JÄTTE fint =)
Jättefint , vilken rolig idé med färgutmaning :)
Tack för ditt svar, och för ditt besök på min blogg! Jag har nu bloggat om det vackra fingeravtryckshjärtat, med länkar hit! :) Ha en bra dag!
Tack för din kommentar. Ett tips, när jag slipar på krympplasten så använder jag våtsandpapper för att minimera märkena :) Ha en trevlig kväll, Malin
Jättesött! ^-^
Men du klarade det med den äran minsann. Nästa vecka är det gult va? Då hakar jag på! :)
SvaraRaderaKramar
:) Skoj! Imorgon kör vi på gult!
SvaraRadera// Sandra
"Mor, mor, jag fryser så, jag vill ha mitt röda hårband på"
SvaraRaderaVäldigt fint! :-)
Åh, vad vackert. Fint med det röda till det blonda håret och den söta flätan. :) Jag gillar kragen du visade nedan också. Tröjan blev superfin!
SvaraRaderaJÄTTE fint =)
SvaraRaderaJättefint , vilken rolig idé med färgutmaning :)
SvaraRaderaTack för ditt svar, och för ditt besök på min blogg! Jag har nu bloggat om det vackra fingeravtryckshjärtat, med länkar hit! :) Ha en bra dag!
SvaraRaderaTack för din kommentar. Ett tips, när jag slipar på krympplasten så använder jag våtsandpapper för att minimera märkena :)
SvaraRaderaHa en trevlig kväll,
Malin
Jättesött! ^-^
SvaraRaderaJättesött! ^-^
SvaraRadera